کالاهای اصلی با گارانتی های معتبر در فروشگاه اینترنتـی لوبینو

 

فروشگاه اینترنتـی لوبینو اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آنهـا را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

 

کالاهای اصلی

از آنجـا که فروشگـاه اینترنتـی لوبینو برای تامیـن کالاهای ارائه شده در وب سـایت، تنهـا با شرکت‌های معتبـر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریـان می‌توانند اطمینـان داشته باشند که کالای دارای هولـوگرام و برچسب معتبـر که هیچگـونه دخل و تصـرفی در آن صورت نگرفتـه و از مجـاری قانونی وارد کشـور شده است، را از فروشگاه اینترنتـی لوبینو خریـداری می‌کنند.

شـرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نماینـدگی رسمی ندارند و امکان واردات کالا را ندارند، فعالیـت آنها غیـرقانونی محسـوب می‌شود.

ذکـر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنـده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبـر است که کیفیـت کالا را تعییـن می‏‌کند.

در حـال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سـایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیـل خط تولیـد ارزان‏‌تر است که در این کشـور تولید شده‌اند.

 

گارانتی اصلی

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کننـدگان قـانونی در کشـور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده، میبایست گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنـابراین گارانتی اینگـونه شرکت ها، گارانتی معتبـر محسـوب می شود. به این ترتیب مشتریـانی که گارانتی‌های بی نـام و نشـان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبـر را از نامعتبـر شنـاسایی کنند.

تمـامی محصولات ارائه شده در فروشگـاه اینترنتـی لوبینو توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبـادی قانونی وارد کشـور شده‌اند.

لازم به ذکر است کلیـه کالاهای مشمـول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفـاده از مهـلت 7 روز ضمـانت بازگشت، در صورتی که با هـرگونه ایراد و اشکـال اعم از نرم افـزاری و سخت افـزاری مواجـه شوند میتـوانند از خدمـات پشتیبـانی و پس از فروش درج شده در کالای خریداری شده و همچنیـن تماس با فروشگـاه اینترنتـی لوبینو جهت راهنمایی از گارانتی معتبـر شرکت مورد نظر استفاده نمایند.

بررسی مسـاله و حل مشکـل کالای مورد نظر در حوزه صلاحیت شرکت گـارانتی کننده است و فروشگـاه اینترنتـی لوبینو هیچگونه مسئولیتـی نسبت به مشکلات مزبور نخـواهد داشت ولی در جهت سهـولت و همکـاری در جهت رفع مشکـل همـواره در کنار شما مشتـری گرامی خواهد بود.

در آخـر مجدداً متذکـر می شویم که کلیـه کالاهایی که در فروشگـاه اینترنتـی لوبینو عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت فروشگـاه اینترنتـی لوبینو به فروش نمی‌رسد. از این رو فروشگـاه اینترنتـی لوبینو اصل بودن همه محصـولات موجود در وب سـایت را تضمیـن می‌کند.