شرایط بازگشت کالا در فروشگاه لوبینو

 

7 روز ضمـانت بازگشـت کالا

به طـور کلـی تمام محصـولاتی که در فروشگـاه اینترنتـی لوبینو به فروش میرسند دارای ضمـانت نامه اصلی از شرکت های معتبـر می باشد، با این حال در جهت رضـایت مشتـریان عزیز طرح ” 7 روز ضمانت بازگشت کالا ” با توجه به چـارچوب و قوانیـن خدمـات پس از فروش که در ادامه به صـورت کامل شـرح داده می شود، قـابل اجـرا می باشد:

بدینوسیـله تمامی مشتریـان گرامی با آسودگی بیشتر، می توانند محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایند.

لطفـابه این نکتـه دقت داشته باشید که گارانتی شرکت های تولیـد کننده محصولات، به منظور اطمینـان مصرف کننده از سلامتی کالا در بازه زمانی مشخص ارائه می شود.

 

موارد بازگشت کالا ظرف مدت 7 روز

دراین صورت می بایست در مدت 7 روز، اشکـال و ایراد کالا را به فروشگـاه اینترنتـی لوبینو اعلام نمایید.

 

درصورتی که کـالا دارای اشکـالات ظاهری باشد، مشتـری می بایست از پذیرش کالا امتنـاع نموده و کـالا را به پیک عودت دهد.

 

در صورتیکه در زمان تحویل کالا، مشتری بلافاصله از خرید خود منصرف شود و بسته بندی محصول به هیـچ عنوان باز نشده باشد، امکـان تعویض یا بازگشت کالا وجود دارد و هزینه ارسـال کالا خریداری شده و هزینه بازگشت کالا تا انبار، طبق تعرفه (ارسال عادی – پست پیشتاز) برعهده خریدار می باشد. چنانچه کالای خریداری شده، بصورت رایگان از طرف فروشگاه اینترنتی لوبینو ارسال شده باشد، در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال طبق تعرفه سایت (ارسال عادی – پست پیشتاز) از مبلغ فاکتور کسر و مابقی به مشتری عودت داده خواهد شد.

 

در صورت مغـایرت کـالا با کـالای خریـداری شده، چنانچـه این مغـایرت قبـل از بـازکردن کـالا قـابل تشخیص نبوده و بعد از بـاز کردن، این مغـایرت مشخص گردد، می بایست حداکثـر 24 سـاعت پس از تحـویل گرفتن کالا توسط خریدار، از طریق صفحـه ارتباط با ما و یا شمـاره تلفن 83349444 – 021 اعلام گردد تا در پروسه تعویض یا مرجـوع کردن قرار گیرد.

 

هفت روز ضمانت بازگشت کالا، از تاریخ دریافت کالا توسط مشتری محاسبه می شود.

 

* در کلیه موارد میبایست، تمامی شرایط مندرج در کارت گارانتی و شرایط گارانتی شرکت گارانتی دهنده برقرار باشد، چنانچه هر یک از شرایط گارانتی نقض شده باشد، امکـان تعویض وجود نخواهد داشت.

 

بررسی عیوب و مشکلات کالا توسط کارشناسان

کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتـی لوبینو ایـرادهای اعلام شده توسط مشتـری را بررسی کرده و نتیجه را ظرف مدت 24 ساعت به مشتری اعلام می کنند. در صورت خرابی محصول امکان بازگشت وجه و تعویض کالا به انتخاب مشتری وجود دارد.

 

مشتری میبایست قبل از ارسـال کالای معیوب به فروشگاه اینترنتی لوبینو ، با شماره تمـاس گارانتی مربوطه محصول خریداری شده، که به صورت کارت یا هولوگرام می باشد تماس گرفته و مشکل را شرح دهند، تا در صورت امکان کارشناسان فنی شرکت گارانتی دهنده مشتری را راهنمایی و مشکل را برطرف نمایند.

 

چنانچه پیش از تماس با شرکت ارائه دهنده گارانتی محصول و قبل از هماهنگی با فروشگاه اینترنتـی لوبینو کالای خریداری شده، بازگشت داده شود، در صورت سالم بودن محصول هزینه دریافت و ارسال مجدد کالا طبق تعرفه سایت بر عهده مشتری خواهد بود.

 

امکـان بازگشت وجه یا تعویض کالا، پیش از بررسی و کنترل توسط کارشناسان بخش فنی وجود ندارد.

 

کالاهای غیر قابل تعویض

کالاهایی که کارتن و جعبه اصلی کالا پاره یا مخدوش شده باشد یا بر روی آن چیزی نوشته شده باشد و یا گارانتی آن مخدوش شده باشد، غیر قابل تعویض می باشد.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا، امکـان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

نقض هر یک از شرایط مندرج بر روی یا شرایط شرکت گارانتی دهنده، امکـان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

 

نحوه بازگشت کالا

به منظور ثبت درخواست بازگشت کالا، ابتدا از قسمت بالای سایت وارد پنل کاربری خود و سپس وارد بخش تاریخچه و جزئیات سفارش شوید، در روبروی هر سفارش دکمه جزئیات قرار دارد، بر روی آن کلیک کرده و سپس در پایین همین صفحه تیک کالای مورد نظر را زده و پس از نوشتن توضیحات کامل و علت بازگشت کالا در کادر مربوطه، بر روی دکمه تهیه رسید مجوز برگشت کالا کلیک نمایید.

همچنین شما میتوانید پس از تائید مجوز برگشت کالا توسط پشتیبانی فنی، در پنل کاربری خود و بخش کالاهای برگشتی من، از وضعیت کالای برگشتی خود اطلاع پیدا کنید.

مشتری میبایست حتما پیش از ثبت درخواست بازگشت کالا، شرایط این صفحه را بصورت کامل مطالعه نماید و پس از ثبت درخواست برگشت کالا، با شمـاره تلفن 70 47 88 40 – 021 داخلی 101 یا 104 یا 111 (بخش ارسال و بازگشت کالا) تماس بگیرد تا هماهنگی و راهنمایی لازم جهت بازگشت کالا به ایشان داده شود.

 

نحوه محاسبه هزینه بازگشت هزینه ارسال محصول